Baat fitplan
Locatie, tijden en kosten I-FIT
De locatie:
De trainingen vinden plaats in onze twee modern ingerichte trainingszalen met een totale oppervlakte van circa 200m2 op ’t Slotje 7. Indien u een training niet kunt volgen, dan kunt u deze in overleg op een ander moment inhalen.
De tijden:
De oefenzaal is op de volgende tijden geopend voor I-Fit:
Maandag | Dinsdag | Woensdag | Donderdag | Vrijdag |
8:00 – 10:00 | 7:00 – 12:00 | 7:00 – 9:00 | 7:00 – 15:30 | 7:00 – 9:30 |
11:00 – 19:30 | 15:00 – 19:00 | 11:00 – 20:00 | 17:00 – 19:30 | 11:00 – 17:30 |
(opgeven noodzakelijk via de website)
Opgeven via de website:
Er kunnen maximaal 10 sporters tegelijk in de oefenzaal aanwezig zijn. Individueel sporten dient vooraf aangegeven te worden via de website op de daarvoor aangestelde tijden. U ontvangt via de mail de gegevens om uw account aan te maken.
De kosten:
U betaalt eenmalige kosten voor een intake / fitheidsscan van €30. Bent u reeds onder behandeling bij ons in de praktijk, komen deze kosten te vervallen.
U kunt kiezen welk abonnement het beste bij u past, een maandabonnement, een kwartaalabonnement of een halfjaar abonnement. Per 1 januari 2020 gelden de volgende tarieven (inclusief 9% Btw):
Abonnementsvorm | Aantal trainingen p.w. | Bedrag per les | Bedrag per periode |
Maandabonnement (4) | 1 x per week | €7,55 | €30,20 |
Maandabonnement (8) | Onbeperkt | €7,15 | €57,00 |
Kwartaalabonnement (13) | 1 x per week | €7,15 | €92,95 |
Kwartaalabonnement (26) | Onbeperkt | €6,55 | €170,30 |
Halfjaar abonnement (26) | 1 x per week | €6,55 | €170,30 |
Halfjaar abonnement (52) | Onbeperkt | €6,00 | €312 |
Abonnementsgeld wordt geïnd via automatische incasso. Wanneer dit niet mogelijk is, zullen er € 5,- administratiekosten in rekening worden gebracht per abonnementsperiode. De betalingsvoorwaarden vindt u hier.
Wilt u meer informatie over I-FIT of u inschrijven hiervoor, neem dan gerust contact met ons op.
Als praktijk zijn wij aangesloten bij het Oncologie Netwerk Zuid-Gelderland (ONZG). Dit netwerk bestaat uit zorgverleners die gespecialiseerd zijn in het behandelen en begeleiden van patiënten tijdens en na kanker. Elk jaar vinden er een aantal bijeenkomsten plaats, het verbeteren van zowel de vakinhoudelijke als multidisciplinaire kwaliteit staat hier centraal.
#Baat bij samenwerken!!
Nieuwe website !!
Er is een nieuwe website voor het gezondheidscentrum Wijchen. Binnen gezondheidscentrum Wijchen zijn wij ervan overtuigd dat je voor een goede, op de patiëntgerichte zorg moet samenwerken en over je eigen praktijkgrenzen heen moet kijken. Daarom zijn wij met elkaar gehuisvest in één pand waardoor samenwerken heel vanzelfsprekend wordt.
https://gezondheidscentrum-wijchen.nl/
Wist je dat...
Shockwave therapie ook effectief is bij spasticiteit? Het vermindert pijn, functionele beperkingen en verbeterd de beweeglijkheid. Dit is zichtbaar in een beter looppatroon of functioneler gebruik van de arm/hand. Uit de praktijk blijkt dat 3 behandelingen (1x per week) nodig zijn en zorgen voor een langdurige afname van spierspanning van zo'n 3 maanden.
Gister vond de tweede editie van de Emilialoop plaats. Aan de start van de bedrijvenloop stonden een aantal fanatieke hardlopers voor team Baat klaar. Als team Baat hadden we de titel te verdedigen en dat is gelukt! De beker is weer onderweg naar 't Slotje, op naar volgend jaar !! @emilialoop @jorisdebaat @rickdumoulin @nicoledebaat @emiliemaas97